IP TELEFON SANTRALİ

IP Santral Sistemleri

 

Günümüzde iletişim teknolojileri hızla gelişiyor. Bununla birlikte farklı altyapılara ihtiyaç duyuluyor.

Kurumsal firmalar ve şirketler için sabit telefon ile haberleşmek büyük öneme sahip.

Telefon santrallari aynı ağ üzerindeki telefonların birbirleriyle sabit telefon şebekesine çıkmadan haberleşmelerini sağlar.

Yani IP santral sayesinde yerel bir telefon ağı kurularak telefonlar arasında ücretsiz görüşme yapılabilirken sabit telefon şebekesi üzerinden de yerel telefon ağı dışındaki telefonlarla iletişim kurulabiliyor.

IP Telefon santralleri günümüzde firmalar tarafından şirket içi haberleşmeyi gerçekleştirmek için tercih ediliyor.

Kullanıcılar kendilerine verilen kısa kodları tuşlayarak birbirleriyle veya telefon numarasını tuşlayarak dış hatlarla kolayca konuşabiliyor.

IP santral sistemi şirketinize birçok fayda sağlayacaktır.
Öncelikle masa başında sabit telefonlara olan bağımlılığınız ortadan kalkacaktır.
Akıllı cep telefonlarına, bilgisayarlara, tablet ve dizüstü bilgisayarlara kurulacak yazılımlarla işletme dışında da hatta yurtdışında da
santralinize bağlanabilecek ve ofisinizdeymiş gibi konuşabileceksiniz.
Bu kolaylık müşterilerinizle olan iletişiminizi de arttıracaktır.
Ip santral sistemleri internet tabanlı çalıştığı için hem işletmeniz içinde hem de şubelerinizle görüşmelerinizi ücretsiz yapabileceksiniz.
Sizin için uygun olan IP telefon sistemini seçmenize yardımcı olabilir, kurabilir, sisteminizdeki bilgisayarları sisteme dahil edebiliriz.
Bilgi İşlem Ekibinize ip telefon sistemi yönetimine yönelik eğitim verebilir veya sizler için sisteminizi istekleriniz doğrultusunda biz yönetebiliriz.